Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, 3 dlr., skulpturer, formgivna av Berit Johansson, unikat, i form av granatäpplen, röd glasmassa, signerade, höjd 20-24 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
392585
2016-06-24