Anna Rosenbäck oljemålning

Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Landskap, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 100x70 cm, oramad

392586

2016-06-24