Vas jugend silver

Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver
Vas jugend silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, BÄGARE, DOSA, silver, 1900-tal, vikt ca 175 g

Slitage

392618

2016-06-24