Byrå empirestil

Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, empirestil, 1900-talets mitt, fanerade med mahgony, skiva i sten, höjd 77, 80x45 cm, nyckel finns

Slitage

392659

2016-06-25