Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Skiss: "Passagerare", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 100x90 cm.

Läs mer

Ytmärken

392681

2016-08-24