Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Dykare", signerad och daterad FOLCKER 72, akvarell på papper, ca 61x44 cm.

Läs mer

Oramad

392686

2016-08-24