Göran Folcker
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Dykare", signerad och daterad FOLCKER 72, akvarell på papper, ca 61x44 cm.
Läs mer
Oramad
392686
2016-08-24