Fguriner Lisa Larson

Fguriner Lisa Larson
Fguriner Lisa Larson
Fguriner Lisa Larson
Fguriner Lisa Larson
Fguriner Lisa Larson
Fguriner Lisa Larson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 5 st, Världens barn och Johanna, Gustavsberg, signerade Gustavsberg, Lisa L Sweden, stengods, höjd ca 12-16 cm

Enstaka mindre nagg

392697

2016-06-25