Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "AKBAL", signerad FOLCKER, Paris 67 på baksidan, olja på duk,ca 130x97 cm,
UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.

Läs mer

392700

2016-08-24