Göran Folcker
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "AKBAL", signerad FOLCKER, Paris 67 på baksidan, olja på duk,ca 130x97 cm,
UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.
Läs mer
392700
2016-08-24