Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Rosa mellanrum", signerad FOLCKER PARIS 68, olja på duk, ca 130x97 cm.

Läs mer

392704

2016-08-24