Konsolbord
2016-06-25
392705
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, gustaviansk stil, förgylld, dekor i pastellage, höjd ca 74, 70x50 cm
Slitage, saknar skiva