Göran Folcker
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Goggles i sand, signerad FOLCKER WAXHOLM, olja på pannå, ca 42x61 cm.
Läs mer
392706
2016-08-24