Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Goggles i sand, signerad FOLCKER WAXHOLM, olja på pannå, ca 42x61 cm.

Läs mer

392706

2016-08-24