Lucinis Samling
2016-06-25
392713
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAVELRAMAR, 2 st, 1800-tal, förgyllda, skuren dekor respektive pastellage, yttermått ca 22x25 respektive 26x32, innermått ca 13x15 respektive 18x23 cm
Smärre ytskador