Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAM, 1700-tal, förgylld, skuren dekor, yttermått ca 37x52, innermått 26x40 cm

Smärre ytskador

392715

2016-06-25