Göran Folcker
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blått intermedium II", signerad FOLCKER 54, Waxholm, olja på duk, ca 99x90 cm.
Läs mer
Kantmärken efter ram
392716
2016-08-24