Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blått intermedium II", signerad FOLCKER 54, Waxholm, olja på duk, ca 99x90 cm.

Läs mer

Kantmärken efter ram

392716

2016-08-24