Oscar Törnå

Oscar Törnå
Oscar Törnå
Oscar Törnå
Oscar Törnå
Oscar Törnå
Oscar Törnå

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894), vinterlandskap med figurer,
signerad och daterad Oscar Törnå 1872, olja på duk, 37x56 cm

392728

2016-06-25