Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "MÖRK STRUKTUR", signerad och daterad GÖRAN FOLCKER VAXHOLM 1959 , olja på duk, ca 89x115 cm.

Läs mer

392730

2016-08-24