Göran Folcker
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "MÖRK STRUKTUR", signerad och daterad GÖRAN FOLCKER VAXHOLM 1959 , olja på duk, ca 89x115 cm.
Läs mer
392730
2016-08-24