Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Handen", signerad FOLCKER 70, olja på duk, ca 104x116 cm.

Läs mer

392743

2016-08-24