Göran Folcker
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Handen", signerad FOLCKER 70, olja på duk, ca 104x116 cm.
Läs mer
392743
2016-08-24