Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, krona på hyende, skuret och förgyllt trä, VÄGGVAS, silver på koppar i form av korg, höjd ca 18-39 cm

Ytskador

392759

2016-06-25