Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Äppelskrott, signerad FOLCKER 67, Waxholm, Sverige, Paris juli, olja på duk, ca 22x16 cm.

Läs mer

392762

2016-08-24