Göran Folcker
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Äppelskrott, signerad FOLCKER 67, Waxholm, Sverige, Paris juli, olja på duk, ca 22x16 cm.
Läs mer
392762
2016-08-24