Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Marin depå", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 89x116 cm,

UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning nr 301, "Mångformad verklighet".

Läs mer

Smärre färgbortfall/märken, ngt vågig duk

392765

2016-08-24