Göran Folcker
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Månbelysta grodmän, signerad FOLCKER 73, akvarell/blandteknik på papper, ca 43x60 cm
Läs mer
Oramad, i passepartout
392768
2016-08-24