Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Månbelysta grodmän, signerad FOLCKER 73, akvarell/blandteknik på papper, ca 43x60 cm

Läs mer

Oramad, i passepartout

392768

2016-08-24