Niccolo Frangipane, hans efterföljare, Figurscen

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

NICCOLO FRANGIPANE, hans efterföljare, omkring 1700, Figurscen med tre män, olja på duk, 124x102 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Retuscher, färgbortfall, ramskador

392770

2016-06-28