Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Caravan Club / Landskap med igelkott", signerad GÖRAN FOLCKER WAXHOLM 76, olja på duk, ca 95x129 cm.

Läs mer

392771

2016-08-24