Serveringsvagn rotting och glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme av rotting över- och underskiva av vattrat glas, hjul, höjd 64, 80 x 44 cm

Bruksslitage, 2 av hjulen saknar gummiringar

392772

2016-06-25