Sven-Olof Ehrén stockholmsmotiv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (född 1927): Motiv av Slussen, Katarinahissen, signerad och daterad Sven Olof Ehren -90, 99/250, färglitografi, ca 59x47,5 cm

392780

2016-06-25