Ragusked 1800-tal svensk spetsig

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGUSKED, silver, modell svensk spetsig, F. Nymansson, 1819, längd ca 28 cm, vikt ca 124 g

Smärre slitage

392789

2016-06-25