Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000 SEK
JOHAN ERICSON (1849-1925): Holländaregatan, Marstrand, olja på duk, signerad och daterad Joh Ericson 1884, ca 61x76 cm
4:e december
Smärre krackelering
392798
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här