Johan Ericson

Johan Ericson
Johan Ericson
Johan Ericson
Johan Ericson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

JOHAN ERICSON (1849-1925): Holländaregatan, Marstrand, olja på duk, signerad och daterad Joh Ericson 1884, ca 61x76 cm

4:e december

Smärre krackelering

392798

2016-12-04