Klädborstar silver mm.

Klädborstar silver mm.
Klädborstar silver mm.
Klädborstar silver mm.
Klädborstar silver mm.
Klädborstar silver mm.
Klädborstar silver mm.

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KLÄDBORSTAR, jugend, silver, mm, 18-1900-tal, bestående av: 2 klädborstar, strösockersked, modell engelsk snäck, kaktång, druvsax, saltkar, uppläggningssked, temått, skedar, olika modeller, mm. total vikt exklusive delar i blandmaterial ca 870 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, gravyr förekommer, enstaka med slitage/skador, en sardingaffel i nysilver medföljer

392804

2016-06-25