Einar Jolin olja
2016-06-27
392811
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976), Flicka från Söderhavet , signerad och daterad Jolin 1935, olja på duk, 55x46 cm.