Skrivbord rokokostil
2016-06-25
392815
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérat i valnöt, lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 84, 164x80 cm
Nyckel saknas, fanérskador