Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLAVI LAINE (1922-1983): Sommarlandskap, signerad och daterad 59,olja på duk, 53x64 cm
392816
2016-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här