Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEDOSOR, 2 st., Kina, Qianlong (1736-1795), porslin, Imari, dekor av blommor i järnoxid samt underglasyrblått, höjd 9,5-10,5 cm
Nagg, slitage, en dosa saknar lock
392819
2016-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här