Fat Kina 1700-tal

Fat  Kina 1700-tal
Fat  Kina 1700-tal
Fat  Kina 1700-tal
Fat  Kina 1700-tal
Fat  Kina 1700-tal
Fat  Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 2 st., porslin, Kina, 1700-tal, diameter 20,5 cm

slitage

392821

2016-06-28