Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PLAKETT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose av flodlandskap, signerad Zhang Zhitang och möjligtvis av artisten, daterad 1948, ca 54 x 31 cm
392824
2016-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här