Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med katter, signerad och daterad M Pyk, olja på duk, ca 45 x 34 cm

392827

2016-06-25