Tekannor Kina

Tekannor Kina
Tekannor Kina
Tekannor Kina
Tekannor Kina
Tekannor Kina
Tekannor Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

1 000 SEK

TEKANNOR, 2 st., porslin, Kina, 1700-tal, höjd ca 10-14 cm

Nagg, slitage, lagning

392835

2016-06-28