Vinglas 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 12 st, snarlika, 1900-talets första hälft, olivslipade med hexagonal fot, höjd ca 14 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

392845

2016-06-25