Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
OLE WANSCHER, soffa, ´Senator, för France & Søn, stomme i teak, dynor klädda i grönt, modellen formgiven 1951, tillverkad hos France & Søn, längd ca 181 cm
Slitage, sadelgjord och tyg med skador
392854
2016-06-25