Ole Wanscher soffa

Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa
Ole Wanscher  soffa

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

OLE WANSCHER, soffa, ´Senator, för France & Søn, stomme i teak, dynor klädda i grönt, modellen formgiven 1951, tillverkad hos France & Søn, längd ca 181 cm

Slitage, sadelgjord och tyg med skador

392854

2016-06-25