Miniatyrur

Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur
Miniatyrur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRUR, under glaskupa, nyrokoko, förgylld pressad plåt, emaljerad urtavla med romerska siffror, sockel i svärtat trä, höjd inkl kupa ca 17 cm

Krön på plåt något stukat, fläckar, kupa med smärre nagg, nyckel saknas

392857

2016-06-26