Jette Ranning - oljemålning

Jette Ranning - oljemålning
Jette Ranning - oljemålning
Jette Ranning - oljemålning
Jette Ranning - oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JETTE L RANNING (Danmark, född 1954): Utan titel, signerad och daterad a tergo Jette L. Ranning -89, olja och blandteknik på duk, 180x140 cm

392864

2016-06-29