P G Thelander - Vie d´un Pinguin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

P.G. THELANDER (född 1936): "Vie d´un Pinguin", etsning med handkolorering i tempera, 1996, signerad och numrerad P. G. Thelander 58/100, I. 66x49 cm

392865

2016-06-29