Terrin Kina

Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, Kina, porslin, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 19 cm

Spricka, lagningar

392869

2016-06-26