Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas, stengods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1920, dekor i sgrafitto med motiv av löv, ca 23 cm
Mynning med glasyrsprickor, invändigt med krackeleringar
392870
2016-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här