Breitling Transocean
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BREITLING, armbandsur, gulddoublé, Transocean, 1960-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, diameter ca 35 mm
Ej funktionstestad, bruksslitage, plexiglas med repor, renoverad urtavla, ej tillhörande armband
392883
2016-06-27