Breitling Transocean

Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean
Breitling Transocean

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BREITLING, armbandsur, gulddoublé, Transocean, 1960-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, diameter ca 35 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage, plexiglas med repor, renoverad urtavla, ej tillhörande armband

392883

2016-06-27