Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): ´´Mellanskär´´ (Arholms Skärgård), signerad Harald Lindberg, akvarell, ca 31x39 cm

392908

2016-06-26