Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Blommor i vas, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 56x49 cm

Smärre färgbortfall

392924

2016-06-26