Rolf Mellerström

Rolf Mellerström
Rolf Mellerström
Rolf Mellerström
Rolf Mellerström
Rolf Mellerström
Rolf Mellerström

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Mås på klippa, signerad och daterad Rolf Mellström 1935, olja på pannå, 25x34 cm

392929

2016-06-25