Soffbord Svante Skogh

Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE SKOGH, soffbord, teak, Säffle möbelfabrik stämplat, höjd 52, 157 x 54 cm

Bruksslitage

392949

2016-06-27